Team

Team 2018-2019          

Schoolleiding

   
Directie: Juf Marloes dinsdag t/m donderdag, vrijdag (om de week)
Directie: Juf Karin maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
Bouwteamleider OB/BB: Juf Tamara de K. dinsdag t/m vrijdag
Bouwteamleider MB: Juf Tatiana maandag, dinsdag & donderdag

Onderbouw

   
Groep 1/2A Juf Aloussia:
Juf Pauline
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 1/2B Juf Wendy:
Juf Aloussia:
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
woensdag
Groep 1/2C Juf Tamara vd K:
Juf Anke:
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 1/2D Juf Rianne:
Juf Tess:
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag
Groep 1/2E Juf Bianca:
Juf Lara:
maandag, dinsdag & vrijdag
woensdag & donderdag
Groep 1/2F Juf Dorien:
Juf Jamy:
maandag, donderdag & vrijdag 
dinsdag @ woensdag
Groep 1/2G Juf Maike:

maandag t/m vrijdag

Middenbouw

   
Groep 3A: Juf Manoek:
Juf jacqueline
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 3B: Juf Mariëlle:
Juf Anita v. V.:
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag
Groep 3C Juf Anneloes: maandag t/m vrijdag
Groep 3D Juf Jamy:
Juf Maartje:
maandag
dinsdag t/m vrijdag
Groep 4A Juf Caroline:
Juf Evelien:
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag
Groep 4B Juf Veerle:
Juf Nicolette:
maandag t/m woensdag
donderdag en vrijdag
Groep 4C Juf Astrid:
Meester Jeroen:
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 4D Juf Madelon maandag t/m vrijdag
Groep 5A Juf Leoni:
Juf Jeanne:
maandag t/m donderdag
vrijdag
Groep 5B Juf Michéle:
Juf Jeanne:
maandag, woensdag, donderdag & vrijdag
dinsdag
Groep 5C Juf Irma:
Juf Eswa:
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag

Bovenbouw

   
Groep 6A Juf Angela:
Juf Anita M.:
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 6B
Meester Sennen:

maandag t/m vrijdag
Groep 6C Juf Eline: maandag t/m vrijdag
Groep 7A Juf Liesbeth:
Juf Marja:
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 7B Juf Ginette:

maandag t/m vrijdag

Groep 7C Juf Tamara H.:
Juf Ellen:
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
woensdag
Groep 8A juf Ingeborg: maandag t/m vrijdag
Groep 8B Meester Jan: maandag t/m vrijdag
Groep 8C Meester Matthijs:

Juf Angela:
maandag, dinsdag, woensdag om de week, donderdag & vrijdag
woensdag, om de week
     
Ondersteuning: Juf Maartje
Juf Caroline
Juf Ellen
 
Kangoeroeklas: Juf Ellen maandag
ICT coördinator: Meester Matthijs
Juf Angela
woensdag
woensdag

 

Vakdocenten

   
Muziek: Meester Jeroen  
Techniek:    
Gymnastiek: Meester Jasper
Meester Marco v G.
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
donderdag

Ondersteuning

   
Intern begeleider BB: Juf Marijke woensdag t/m vrijdag 
Intern begeleider MB: Juf Brenda dinsdag t/m donderdag
Intern begeleider OB: Juf Juliet maandag, dinsdag & donderdag
Remedial teacher: Juf Marcia dinsdag t/m donderdag
leerkrachtondersteuner: Juf Monica v D. maandag t/m donderdag
klassenassistent: Juf Mariëlle wisselend weekrooster

O.O.P.

   
Adminstratie: Mevrouw Cora maandag & dinsdag
Administratie: Mevrouw Marga woensdag t/m vrijdag
Conciërge: Meneer Marco vd W. maandag t/m vrijdag

Overigen

   
Opleidingscoördinator: Juf Ingeborg 1 dag per week