Team

Team 2021 - 2022         

Schoolleiding

   
Schoolleider Vacature  
Bouwteamleider OB/MB Juf Dorien Frank-Eijkelenboom maandag, dinsdag (om de week), donderdag en vrijdag
Bouwteamleider MB/BB Juf Tatiana maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
School Business Manager Mevrouw Sudi maandag t/m donderdag

Onderbouw

   
Groep 1/2A Juf Talitha
Juf Alieke
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
woensdag
Groep 1/2B

Juf Anneloes

Juf Machteld

maandag t/m donderdag

Vrijdag

Groep 1/2C Juf Tamara vd K.
Juf Anke
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 1/2D Juf Rianne
Juf Alieke
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag
Groep 1/2E Juf Bianca
Juf Lara
maandag, dinsdag & vrijdag
woensdag & donderdag
Groep 1/2F Juf Jamy
Juf Machteld
maandag, dinsdag, vrijdag
woensdag & donderdag
Groep 1/2G Juf Maike maandag t/m vrijdag
Groep 1/2H Juf Veerle
Juf Nardy
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag

Middenbouw

   
Groep 3A Juf Madelon maandag t/m vrijdag
Groep 3B Juf Maartje maandag t/m vrijdag
Groep 3C

Juf Mariëlle K.

Juf Anneloes

maandag t/m donderdag

Vrijdag

Groep 3D Juf Irma
Juf Marloes
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag
Groep 4A Juf Astrid
Juf Caroline
maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
woensdag
Groep 4B Juf Marianne
Juf Rika
maandag t/m donderdag
vrijdag
Groep 4C Juf Caroline
Juf Vivian
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 4D Juf Iris
Juf Evelien
maandag t/m woensdag
donderdag & vrijdag
Groep 5A Juf Wendy
Juf Anita
maandag t/m donderdag
vrijdag
Groep 5B Juf Manoek
Juf Jacqueline
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
Groep 5C Juf Monica R.
Juf Eswa
maandag t/m vrijdag
donderdag om de week

Bovenbouw

   
Groep 6A Meester Jan
Juf Eswa
maandag t/m vrijdag
donderdag om de week
Groep 6B Juf Eline

maandag t/ vrijdag

Groep 6C

Juf Astrid B. 

Juf Maaike

maandag & dinsdag

woensdag t/m vrijdag

Groep 6/7 Juf Kyra
Juf Lieske
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
woensdag 
Groep 7B

Juf Liesbeth

Juf Marja

maandag & dinsdag

woensdag t/m vrijdag

Groep 7C Juf Maaike
Meester Sennen
maandag 
dinsdag t/m vrijdag
Groep 8A Juf Tamara H.
Juf Eswa
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
woensdag
Groep 8B Meester Jeroen
Meester Lennart
maandag 
dinsdag t/m vrijdag
Groep 8C Juf Lieske
Meester Jeroen
maandag & dinsdag
woensdag t/m vrijdag
     
Kangoeroeklas: Juf Ellen woensdag
ICT coördinator: Juf Eswa woensdag

 

Vakleerkrachten

   
Techniek: Meester Jeroen  
Gymnastiek:

Meester Jeremy
Juf Elena

Juf Margonda

dinsdag & vrijdag
dinsdag, donderdag, vrijdag

donderdag

Ondersteuning

   
Intern begeleider  Juf Charlotte maandag t/m donderdag
Intern begeleider Juf Daniëlle dinsdag t/m donderdag
Intern begeleider  Juf Alinda maandag, dinsdag, woensdag
Remedial teacher

Juf Marcia

Juf Nardy

maandag & dinsdag

woensdag

Leerkrachtondersteuner Juf Monica v D. maandag t/m donderdag
Leerkrachtondersteuner Juf Mariëlle maandag t/m vrijdag

O.O.P.

   
Adminstratie Mevrouw Cora maandag & dinsdag
Administratie Mevrouw Marga woensdag t/m vrijdag
Conciërge Meneer Marco vd W. maandag t/m vrijdag

Overigen

   
Opleidingscoördinator Juf Marloes  
Event Manager Juf Mariëlle
Juf Wendy
woensdag
woensdag
Interne contactpersonen Juf Lara woensdag & donderdag
  Juf Wendy maandag t/m vrijdag
  Juf Monica R. maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag 
  Juf Marja woensdag t/m vrijdag
Anti-pestcoördinator Juf Monica R. maandag t/m vrijdag